Bahçeşehir ve Esenkent Evden Eve Nakliyat

Merhabalar, bu yazımızda sizlerle Esenyurt mahallelerinde dolaşmaya devam edeceğiz. Esenyurt yepyeni bir İstanbul olma yolunda hızla ilerlerken, gitgide yeni mahalleler kurulmakta, nüfus artmakta, siteler inşa edilmekte, göçler gerçekleşmekte. Hepsinin bir sonucu olarak da evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyat hizmetlerine ihtiyaç artmakta.

Bu durumun doğal bir sonucu olarak varolan nakliyat firmaları yeni semtlere de eski usullerle yanaşmakta, yeni göçmüş veya göçecek olan müşteriye seçim şansı duymadan, onların eşyalarına saygı duymadan kalitesiz bir hizmet sunmakta.

Biz ise bu hataya düşmemek namına, yepyeni İstanbul semtleri olan Bahçeşehir evden eve nakliyat ve Esenkent evden eve nakliyat için yenilenmiş bir taşıma filosu ve daha profesyonel bir ekiple yolumuza devam ediyoruz. Biliyoruz eşyalarınız sizin hayatınızdan izler taşıyor, onlara saygı duyuyoruz.

ölümü üzmez bazen bir insanın ama, sandalyede asılı duran hırkası saatlerce ağlatır.

Bu alıntı insan doğasını özetlemeye yetiyor.

Taşındıktan sonra zarar görmemiş, özenle paketlenmiş ve en hızlı ve pratik şekilde taşınmış eşyalar mı istiyorsunuz? Peki tüm bunları en uygun fiyatla, 24 saat ulaşabileceğiniz bir ekiple ve güvenilir bir zeminde mi istiyorsunuz?

O HALDE; KATILIN MUTLU MÜŞTERİLERİMİZİN ARASINA!