Esenyurt’un Fark Yaratanı: Marmara Park

İstanbul’un hızla yöneldiği ilçe Esenyurt’tan herkese merhabalar. Yıllardır evden eve ve ofisten ofise nakliyat yaptığımız, birçok mutlu müşterimiz bulunan ilçe, Esenyurt denince akla ilk gelen mekanlardan biri olan Marmara Park Alışveriş Merkezi’nden bahsedeceğiz sizlere.

Deutsche Bank’ın yatırım şirketi DWS ortaklığında, Finansbank, İş GYO ve Kayı İnşaat güç birliği yaparak Türkiye’nin ilk galaksi temalı alışveriş merkezi Marmara Park’ı 18 Ekim 2012’de ziyaretçileriyle buluşturdu.

Marmara Park Alışveriş Merkezi’nin yatırım hacmi 220 milyon Euro olup, alışveriş merkezi Beylikdüzü Esenyurt bölgesi E5 üzerinde bulunmaktadır.

Toplam 100,000 m²’lik kiralanabilir alan ile Bauhaus Yapı Marketi ve CarrefourSa ile kapsayan Marmara Park, Türkiye’nin ilk galaktik temalı alışveriş merkezi ünvanını taşıyor. AVM’nin bu konsepti tasarımda da kendini göstermekte ve ziyaretçilere 3 katta bulunan 250’den fazla mağaza ile 4000 araçlık otopark alanıyla yepyeni bir alışveriş galaksisi sunmakta. Bu yeni galakside yerini alan pek çok marka arasında Media Markt, Cinemaximum, Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Oysho, LC Waikiki ve Koton bulunmaktadır.

Mimari tasarımıyla ve gerçekleştireceği birbirinden farklı ve eğlenceli etkinliklerle alışverişe farklı bir boyut kazandıran Marmara Park Alışveriş Merkezi, bütün ziyaretçilerini bu renkli dünyaya bekliyor!

Referanslarımız

Yepyeni bir günde, yepyeni bir yazıyla sizlerleyiz, merhabalar, günaydınlar!

Evden eve nakliyat sektörü aslında insanların kişisel yaşamlarına oldukça benzemektedir. Nasıl bir insan geçmişte çalıştığı yerleri, hangi pozisyonlarda çalıştığını özgeçmişine yazıyor ve yeni bir işe başvuracağı zamanlarda başvurduğu şirketin insan kaynaklarına bu özgeçmişi veriyorsa, biz de Alanur Esenyurt Evden Eve Nakliyat olarak geçmişte bizlerle çalışmış olan şirketleri, bireyleri ve ekipleri sizlerle paylaşmaktan onur duyarız. Şirketler ve ekipler için ofisten ofise taşıma gerçekleştirirken, aileler ve bireyler içinse evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Evden eve nakliyat hizmeti sunduğumuz kişilerle başlayacak olursak, birçok insanın içinden sadece birkaçını paylaştığımızı hatırlatmak isteriz. Çünkü çoğu müşterimiz gizliliğini önemsediği için referanslar listemizde bulunmak istemedi. Yine de mutlu müşterilerimizi şöyle paylaşalım:

  • Ramazan Kayan – Araştırmacı Yazar
  • Mustafa İslamoğlu – Araştırmacı Yazar
  • Ali Bulaç – Araştırmacı Yazar
  • Muharrem Çilek – Çilek Mobilya CEO
  • Abdulaziz Tantik – Özgün İrade Dergisi Yazı İşleri Müdürü

Ofisten ofise taşımacılığa geldiğimizdeyse, birçok popüler marka ve yeni girişimlere partnerlik yaptığımızı gururla belirtebiliriz:

  • Sabri Özel – Tekstil Firması
  • AKDAV – Dernek
  • Çıra Yayınları – Yayınevi
  • İyilikder – Dernek
  • Anesiad- Dernek

Evet, listeleri uzatabiliriz ancak bizim için hepsi birbirinden değerli olan müşterilerimizin hiçbirini eklelemezlik yapmak istemiyoruz. Ofisten ofise taşımacılık ve evden eve taşımacılık için beşer örnek yeterli sanırım.

Kendinize iyi bakın!

Taşıma filomuz

1998 yılında başlayan evden eve nakliyat serüvenimizi sürdürdüğümüz ilçelerden birisi de Esenyurt. Ev ve ofislerinize her türlü nakliye hizmetini sizlerle buluşturuyoruz ve sizlerden aldığımız geri dönüşlerle kaliteli hizmetimizi her geçen gün güncelliyoruz. Deneyimli kadromuz ve her eşyaya özel paketleme tekniklerimizle taşınmanız sizleri rahat ettirmeyi hedefliyoruz.

Bu özel teknikleri kullandığımız taşıma filomuz ise sertifikalı ve alanı için en uygun araçlardan oluşmaktadır. Örneğin motoru güçlü ancak yakıt tüketimi nispeten daha uygun olan bir kamyon bizim kadromuzda bulunacaktır.

Taşıma filomuzdan örnek olması niyetiyle birkaç fotoğraf paylaşıyorum. Ancak 20’den fazla kamyonumuz olduğunu lütfen unutmayın.

Esenyurt’ta Evden Eve Taşımalıcık

Uzun yıllara dayanan tecrübemizi İstanbul’un her noktasında sizlerle buluşturmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Bize ihtiyacınız olduğunda ev ve işlerlerinize yalnızca bir telefon uzaklıktayız. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla 7/24 hizmetinizdeyiz.

Evden eve taşımacılık işinde güvenilirliğin önemini biliyoruz, bu yüzden yaptığımız işlerde karşılıklı güven duygusunu ön planda tutarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa sürede ulaştırmaya gayret ediyoruz. Eşyalarınız bizim için özel bir emanet olup hizmetimiz süresince onlara büyük özen gösteriyoruz. Evden eve nakliyat işlemimizin başından sonuna kadar eşyalarınız büyük bir titizlikle paketlendikten son taşıma ve teslim süreçleri de aynı titizlikle profesyonelce yürütülüyor. Esenyurt gibi yeni yapılaşmaların her geçen gün arttığı bir yerde hertürlü eşyanızı eski mekanlarından alıp yeni evlerinize ve işyerlerinize taşımaktan mutluluk duyacağımıza ve eşyalarınızı kendimize birer emanet bileceğimizi bilmenizi istiyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Esenyurt İlçesi

Geniş araç filomuzla evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz Esenyurt ilçesi 2008 yılında Büyükçekmece’den ayrılarak ilçe statüsü kazanmıştır. Her geçen gün gelişen ve yeni yerleşim merkezleri eklenen Esenyurt, 846.492 nüfusuyla İstanbul’un en kalabalık ilçesidir.

Evden eve taşımacılık yaptığımız Esenyurt ilçesi, bünyesinde 44 mahalle bulundurmakla birlikte birçok eğitim, sağlık, sanayi kuruluşuna ev sahipliği yapmaktadır. Bölgeye ulaşımın büyük çoğunluğu metrobüsle yapılmakta ayrıca şehrin birçok bölgesinden Esenyurt’un mahallelerine minibüs ve otobüs hatları da mevcut. İstanbulun çiçeği burnunda ilçelerinden biri olan Esenyurt, günümüzde inşaat şirketlerinin gözdesi durumunda ve gün geçtikçe daha çok hizmet almakla birlikte ilçe sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek sosyal tesislere sahip. Gelişmekte olan bu yerleşim bölgesinde biz de evden eve nakliyat hizmetimizle sizlerleyiz.