Esenyurt’un Fark Yaratanı: Marmara Park

İstanbul’un hızla yöneldiği ilçe Esenyurt’tan herkese merhabalar. Yıllardır evden eve ve ofisten ofise nakliyat yaptığımız, birçok mutlu müşterimiz bulunan ilçe, Esenyurt denince akla ilk gelen mekanlardan biri olan Marmara Park Alışveriş Merkezi’nden bahsedeceğiz sizlere.

Deutsche Bank’ın yatırım şirketi DWS ortaklığında, Finansbank, İş GYO ve Kayı İnşaat güç birliği yaparak Türkiye’nin ilk galaksi temalı alışveriş merkezi Marmara Park’ı 18 Ekim 2012’de ziyaretçileriyle buluşturdu.

Marmara Park Alışveriş Merkezi’nin yatırım hacmi 220 milyon Euro olup, alışveriş merkezi Beylikdüzü Esenyurt bölgesi E5 üzerinde bulunmaktadır.

Toplam 100,000 m²’lik kiralanabilir alan ile Bauhaus Yapı Marketi ve CarrefourSa ile kapsayan Marmara Park, Türkiye’nin ilk galaktik temalı alışveriş merkezi ünvanını taşıyor. AVM’nin bu konsepti tasarımda da kendini göstermekte ve ziyaretçilere 3 katta bulunan 250’den fazla mağaza ile 4000 araçlık otopark alanıyla yepyeni bir alışveriş galaksisi sunmakta. Bu yeni galakside yerini alan pek çok marka arasında Media Markt, Cinemaximum, Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Oysho, LC Waikiki ve Koton bulunmaktadır.

Mimari tasarımıyla ve gerçekleştireceği birbirinden farklı ve eğlenceli etkinliklerle alışverişe farklı bir boyut kazandıran Marmara Park Alışveriş Merkezi, bütün ziyaretçilerini bu renkli dünyaya bekliyor!

Saadetdere Evden Eve Nakliyat

saadetdere evden eve nakliyat

Günaydınlar, cumartesi sabahı kahvenizi yudumlarken veya kahvaltınızı yaparken okuyabileceğiniz, güzel ve tatlı bir yazı yazmaya çalışacağım.

Bu yazımızda çok yeni bir konuya değineceğiz yine. Bir başka Esenyurt semti olan Saadetdere’de evden eve nakliyat hizmeti konusunu işleyeceğiz. Saadetdere Torium AVM’yi kapsayan, E-5 ile Küçükçekmece Gölü arasında kalan şirin bir mahalle. Bazen mahalle bazen de semt olarak adlandırılan bu yerleşim bölgesi oldukça popüler bir bölge. Çünkü metrobüse çok yakın bir alan olan Saadetdere, kendi isminde bir metrobüs durağı bile barındırıyor.

Peki böylesine bir bölgede evden eve nakliyat firması olarak nasıl hizmet vermeyelim?

Sizlerle Saadetdere’nin genel sınırlarını gösteren bir harita bölümü paylaşmak istedim. Bu harita üzerinde gezinebilir veya yakınlaştırma ya da uzaklaştırma yapabilirsiniz. Ancak değişmeyecek olan tek husus var; tüm İstanbul’u görecek kadar uzaklaşsanız da; daha önce hiç duymadığınız bir sokağa yaklaşsanız da; Alanur Nakliyat orada evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyat hizmeti sunuyor olacak. İşte Saadetdere’de de en ücra köşesinden en yoğun caddesine uygun donanımla, profesyonel ekiple bu hizmetleri sunuyoruz.

Hem ucuz, hem de kaliteli işçilik için, hemen iletişime geçin!