Saadetdere Evden Eve Nakliyat

saadetdere evden eve nakliyat

Günaydınlar, cumartesi sabahı kahvenizi yudumlarken veya kahvaltınızı yaparken okuyabileceğiniz, güzel ve tatlı bir yazı yazmaya çalışacağım.

Bu yazımızda çok yeni bir konuya değineceğiz yine. Bir başka Esenyurt semti olan Saadetdere’de evden eve nakliyat hizmeti konusunu işleyeceğiz. Saadetdere Torium AVM’yi kapsayan, E-5 ile Küçükçekmece Gölü arasında kalan şirin bir mahalle. Bazen mahalle bazen de semt olarak adlandırılan bu yerleşim bölgesi oldukça popüler bir bölge. Çünkü metrobüse çok yakın bir alan olan Saadetdere, kendi isminde bir metrobüs durağı bile barındırıyor.

Peki böylesine bir bölgede evden eve nakliyat firması olarak nasıl hizmet vermeyelim?

Sizlerle Saadetdere’nin genel sınırlarını gösteren bir harita bölümü paylaşmak istedim. Bu harita üzerinde gezinebilir veya yakınlaştırma ya da uzaklaştırma yapabilirsiniz. Ancak değişmeyecek olan tek husus var; tüm İstanbul’u görecek kadar uzaklaşsanız da; daha önce hiç duymadığınız bir sokağa yaklaşsanız da; Alanur Nakliyat orada evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyat hizmeti sunuyor olacak. İşte Saadetdere’de de en ücra köşesinden en yoğun caddesine uygun donanımla, profesyonel ekiple bu hizmetleri sunuyoruz.

Hem ucuz, hem de kaliteli işçilik için, hemen iletişime geçin!