Esenyurt’ta Nakliyat

Sizlerle yeni bir yazıda yeniden buluşmak çok güzel, herkese günaydınlar!

Geçmiş yazılarımızda da kendisinden detaylı bir biçimde bahsettiğimiz Esenyurt semti İstanbul’un aldığı yoğun göçü iliklerine kadar hisseden bir semtimiz. Böylesine yoğun ve kalabalık bir semtte evden eve nakliyat hizmeti vermek de bir o kadar emek gerektiriyor. Ancak işimizi severek yaptığımız için, evini taşıdığımız ve hayatlarına yeni bir sayfa açan müşterilerimizin gözlerinde gördüğümüz bir mutluluk ibaresi tüm yorgunluğumuzu alıyor.

Öncelikle geniş taşıma filomuzla taşımacılık yapacağımız evinizin veya ofisinizin büyüklüğüne uygun bir araç seçerek süreci başlatıyoruz. Ardından aracımıza yüklemeyi yaparken tıpkı yıllardır sevdiğiniz bir dostunuz gibi kibarca davranarak sizleri mutlu etmeye çalışıyoruz.

İşimizi kabaca ve baştan savma yapmayarak, sizleri de memnun müşterilerimizin arasına katarak referanslarımıza eklemek bizim için oldukça tatmin edici bir onur. Çünkü biz, eşyanın sadece maddi değeri olmadığının farkındayız. Dış görünüşü oldukça basit olsa da, sizin anılarınızda yer alan ve manevi değeri yüksek bir koltuk; sıradan bir nakliyat firması için sadece bir koltuktur. Ancak biz sizlerle duygularınızı paylaşarak o koltuğun hem maddi hem manevi değerini korumaya çalışıyoruz.

Felsefemiz; mutlu müşteriler, kaliteli kazançlar!