Esenyurt’un Fark Yaratanı: Marmara Park

İstanbul’un hızla yöneldiği ilçe Esenyurt’tan herkese merhabalar. Yıllardır evden eve ve ofisten ofise nakliyat yaptığımız, birçok mutlu müşterimiz bulunan ilçe, Esenyurt denince akla ilk gelen mekanlardan biri olan Marmara Park Alışveriş Merkezi’nden bahsedeceğiz sizlere.

Deutsche Bank’ın yatırım şirketi DWS ortaklığında, Finansbank, İş GYO ve Kayı İnşaat güç birliği yaparak Türkiye’nin ilk galaksi temalı alışveriş merkezi Marmara Park’ı 18 Ekim 2012’de ziyaretçileriyle buluşturdu.

Marmara Park Alışveriş Merkezi’nin yatırım hacmi 220 milyon Euro olup, alışveriş merkezi Beylikdüzü Esenyurt bölgesi E5 üzerinde bulunmaktadır.

Toplam 100,000 m²’lik kiralanabilir alan ile Bauhaus Yapı Marketi ve CarrefourSa ile kapsayan Marmara Park, Türkiye’nin ilk galaktik temalı alışveriş merkezi ünvanını taşıyor. AVM’nin bu konsepti tasarımda da kendini göstermekte ve ziyaretçilere 3 katta bulunan 250’den fazla mağaza ile 4000 araçlık otopark alanıyla yepyeni bir alışveriş galaksisi sunmakta. Bu yeni galakside yerini alan pek çok marka arasında Media Markt, Cinemaximum, Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Oysho, LC Waikiki ve Koton bulunmaktadır.

Mimari tasarımıyla ve gerçekleştireceği birbirinden farklı ve eğlenceli etkinliklerle alışverişe farklı bir boyut kazandıran Marmara Park Alışveriş Merkezi, bütün ziyaretçilerini bu renkli dünyaya bekliyor!

Haramidere’de Evden Eve Nakliyat

Herkese Esenyurt’tan merhaba! Bilen bilir, Esenyurt’ta yıllardır siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz ancak biz bilmeyenlere de bir an önce ulaşalım dedik. Önceki yazılarımızda bolca bahsettiğimiz Esenyurt’un biraz da semtlerini analım istedik. Ne de olsa Esenyurt demek bugüne bugün İstanbul’un en kalabalık ilçesi demek.

Esenyurt’un kalbinin attığı önemli semtlerden biri de Haramidere. Ulaşım, eğitim, alışveriş, spor, sosyal etkinlikler ve daha sayabileceğimiz birçok imkan açısından Haramidere, aldı başını gidiyor desek abartmayız. Sınırları içerisinde ve yakın ilçelerde bulunan üniversiteler, bünyesinde barındırdığı devasa AVM’ler, hemen E5’in alt kısmındaki organize sanayi bölgesi ve hızla inşa edilen yaşam alanları Haramidere’yi İstanbullular için gün geçtikçe daha cazip bir semt haline getiriyor. Metrobüs, otobüs, minibüs üçlüsünün semtin her yanını sarmış olması ise semt sakinlerine bir başka avantaj sağlıyor. Biz de Esenyurt’un ve Haramidere’nin sizler için potansiyel yeni bir yaşam alanı demek olduğunu biliyor ve evden eve nakliyat faaliyetlerimizi bölgede yoğunlaştırıyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübemizle sizlere bu hızlı nüfus akışının olduğu semte taşınırken eşlik ediyor, taşınmayı en kolay, en güvenli ve hızlı şekilde sizlere sunuyoruz.

Siz de evinizi, o çok değer verdiğiniz eşyalarınızı güvenle taşımak ve hızlı olmasının yanında ucuza kaliteli hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Unutmayın Esenyurt’ta ve İstanbul’un heryerinde hizmetinizdeyiz. Sağlıcakla kalın..