Haramidere’de Evden Eve Nakliyat

Herkese Esenyurt’tan merhaba! Bilen bilir, Esenyurt’ta yıllardır siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz ancak biz bilmeyenlere de bir an önce ulaşalım dedik. Önceki yazılarımızda bolca bahsettiğimiz Esenyurt’un biraz da semtlerini analım istedik. Ne de olsa Esenyurt demek bugüne bugün İstanbul’un en kalabalık ilçesi demek.

Esenyurt’un kalbinin attığı önemli semtlerden biri de Haramidere. Ulaşım, eğitim, alışveriş, spor, sosyal etkinlikler ve daha sayabileceğimiz birçok imkan açısından Haramidere, aldı başını gidiyor desek abartmayız. Sınırları içerisinde ve yakın ilçelerde bulunan üniversiteler, bünyesinde barındırdığı devasa AVM’ler, hemen E5’in alt kısmındaki organize sanayi bölgesi ve hızla inşa edilen yaşam alanları Haramidere’yi İstanbullular için gün geçtikçe daha cazip bir semt haline getiriyor. Metrobüs, otobüs, minibüs üçlüsünün semtin her yanını sarmış olması ise semt sakinlerine bir başka avantaj sağlıyor. Biz de Esenyurt’un ve Haramidere’nin sizler için potansiyel yeni bir yaşam alanı demek olduğunu biliyor ve evden eve nakliyat faaliyetlerimizi bölgede yoğunlaştırıyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübemizle sizlere bu hızlı nüfus akışının olduğu semte taşınırken eşlik ediyor, taşınmayı en kolay, en güvenli ve hızlı şekilde sizlere sunuyoruz.

Siz de evinizi, o çok değer verdiğiniz eşyalarınızı güvenle taşımak ve hızlı olmasının yanında ucuza kaliteli hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Unutmayın Esenyurt’ta ve İstanbul’un heryerinde hizmetinizdeyiz. Sağlıcakla kalın..